Дякую
Ще в п'ятницю до 17.00 оформила і оплатила замовлення, вже понеділок а замовлення навіть не комплектується...
На дзвінок не відповідають.
Замовлення скасовую.
Шановна пані! Ви зробили замавлення у п'ятницю в 17:00 Графік роботи нашого магазину як і вказано з понеділка по п'ятницю з 9:00 по 18:00, тобто за годину робочого часу фізично не можливо було навіть в особистому порядку укомплектувати ваше замовлення, та вдвезти його на пошту!!! на скріні видно шо в обосистому кабінеті в Вас було проінформовано в 17:26 що замовлення прийнято на склад. Ви пишете що телефонували. Так Ви телефонували - але як і у всіх живих людей у наших працівників є вихідні, є сім'ї з якими вони знаходяться у вихидні. І вам ніхто не міг з офісу відповісти ні в субботу ні в неділю. В понеділок вже через годину після початку робочого дня (в 10:04) ви скасовуєте вже готове до відправки замовлення ( про що Вам було повідомлено по телефону) та залишаєте негативний відгук. пищете що невічливий продавець. Підсумок: Ваше замовлення фізично пробуло у нас 2 години 4 хвилини робочого часу, з яких 1 година 34 хвилини на збірці . Я розумію що для Вас цей показник може означати ( Як ви написали ) ДОВГО ВІДПРАВЛЯЛИ. або ж був просто невдалий день . Гарного Вам дня та хорошого настрою !
Відмінно!
Все добре.
Швидко,якісно,дякую
Все добре, прийшло те що замовляв